close
logo-Betonowy Wojtek person
0 shopping_cart

Brak produktów w koszyku.

O nas

Beton architektoniczny to dla nas wyzwanie, które realizujemy z pasją. Największą satysfakcją jest dla nas oryginalny produkt wysokiej jakości, który służy naszym klientom przez lata. Nasze produkty to nasza wizytówka.

Wiedza, doświadczenie, umiejętności i pasja. Tyle potrzeba by tworzyć nasze betonowe blaty, od których rozpoczynaliśmy pracę w Betonowym Wojtku.
Blaty, a później wszystkie inne elementy wystroju wnętrz z betonu architektonicznego są tworzone w naszym warsztacie ręcznie w długim, wieloetapowym procesie.

Każdy krok to wiele godzin rzemieślniczej i niekiedy ciężkiej pracy. Od wykonania form po ostatnie szlify wkładamy w tę pracę dużo serca i dbamy, by każdy detal był dopracowany do perfekcji.

Stolarstwo, ślusarstwo, kamieniarstwo to dla nas chleb powszedni. Stoi za nami sporo wiedzy i doświadczenia, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, zajmując się materią jaką jest beton architektoniczny. Podejmujemy się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego tematu. Jeśli trzeba, tworzymy całkiem nowe rozwiązania, żeby go zrealizować.

page

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Zobacz szczegóły

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij